China 17oz stainless steel vacuum sports bottle Golden Manufacturer and Supplier | Yuehua

17oz stainless steel vacuum sports bottle Golden

Përshkrim i shkurtër:

◆ Capacity:17oz;

◆ Materiali: 18/8 çelik;

mur ◆ dyfishtë izoluar;

◆ with lid; with woven rope.

◆ Përdorimi: Sport, kampe në natyrë, hiking, të udhëtimit.


Detail Product

Product Tags

Item Nr kapacitet paketim NW / GW MEAS
YH-0802 24oz 25pcs 10 / 11.5kgs 44 * 44 * 25cm

  • Previous:
  • Next:

  • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne