YUEHUA

ka qenë gjithmonë e shtyrë me kërkesë të themeluesit tonë për risi dhe përmirësimin e vazhdueshëm të produkteve dhe proceseve tona të vazhdueshme.
Produkti Çdo YUEHUA është projektuar

dd

Rreth nesh

YUEHUA është një kompani profesionale që e specializuar në projektimin, prodhimin dhe shitjen e drinkwares çelik me më shumë se 14 vjet fabrikës history.Our mbulon 50, 000 metra katrore dhe të punësuar më shumë se 400 punëtorë. Ne pajisur me më shumë makina të avancuara vakum jo bishti, machiness tejzanor pastrim, makina lustrim pa pluhur, linjat e auto-pikturë, lazer makina shtypjen, shishe qelqi automatike dorming dhe kështu me radhë. kapacitet vjetor të prodhimit tonë është 30 shishe çelik inox vakum miliona. Fabrika ka kaluar ISO9000 sistemit të menaxhimit të cilësisë, ISO14001 Mjedisit sistemit të menaxhimit të certifikimit. OHSAS18000 shkurre profesionale dhe sistemit të menaxhimit të certifikimit të sigurisë.

PRODUKTET tONA

News ynë

dhomë të re Yuehua s mostër është themeluar

dhomë të re Yuehua s mostër është themeluar

As our team is growing stronger, this October we moved into our new office and established a new sample room. Yuehua is always welcome for your visiting!

Yuehua fituar Box Fabrika Cooler

Yuehua fituar Box Fabrika Cooler

To meet the growing demand of rotomolded cooler box of global market, in October 2019, Yuehua acquired a cooler box factory. We are always working on the improvement of the supply system and management, to provide a comprehensive Cool Solution for our customers

partnerët

  • t
  • e
  • r
  • q
  • y
  • 1
  • w
  • 2