China 17oz stainless steel vacuum sports bottle Golden Manufacturer and Supplier | Yuehua

17oz stainless steel vacuum sports bottle Golden

Краток опис:

◆ Capacity:17oz;

◆ Материјал: 18/8 од нерѓосувачки челик;

изолирани ◆ Двоен ѕид;

◆ with lid; with woven rope.

◆ Употреба: Спорт, отворено кампување, планинарење, патување.


детали за производот

Тагови производ

Точка бр капацитет пакување NW / GW МЕА
YH-0802 24oz 25pcs 10 / 11.5kgs 44 * 44 * 25cm

  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас